Příběhy pro Ivanu Königsmarkovou

24.12.2011 14:10

www.pribehyproivanu.cz

Rozhodli jsme se jako formu podpory pro Ivanu Königsmarkovou zveřejňovat každý den jeden porodní, těhotenský, rodinný příběh, ve kterém se jakýmkoliv způsobem, někdy i pouze letmým dotykem, objevila Ivana Königsmarková.

Inspirovali jsme se maďarskými stránkami https://tortenetek.szules.hu/ na podporu Ágnes Geréb.

Tyto příběhy budou zveřejňovány po celou dobu, kdy Ivana nemůže vykonávat svou práci, a to denně, vždy v 18 hodin jako večerníček, počínaje Štědrým dnem 2011. Pokud Ivana nebude moci pracovat 5 let, bude zapotřebí zveřejnit více než 1600 příběhů. Věříme, že takto bude každý den zachováno kontinuum Ivaniny práce.

Chcete-li tímto způsobem Ivanu podpořit, pošlete váš příběh na pribehyproivanu@gmail.com.
Uveďte, prosím, název příběhu, který bude uveden jako název článku, a jakou formou si přejete příběh podepsat (celým jménem, vyjmenováním všech členů rodiny, iniciály, anonymně).
Příběh můžete doplnit také fotografiemi, případně melodií, která se vám v souvislosti s ním vryla do paměti nebo kterou máte rádi (odkaz na youtube.com).

S vaší pomocí přinášíme na každý den příběh. Příběh pro každého, kdo naslouchá, pro každého s otevřenýma očima a srdcem. Pravdivé příběhy o porodu, o narození. Příběhy miminek, maminek, tatínků a rodin. Příběhy s Ivanou.


Děkujeme,
Jde to i jinak